Najlepszych 18 porad dotyczących przyjęć urodzinowych, które możesz wypróbować teraz (zaktualizowana w 2020 r.). Wszyscy wiemy, że planowanie przyjęcia urodzinowego wymaga dużo kreatywności i wysiłku. Zwłaszcza, gdy chcesz mieć wyjątkową i zabawną imprezę niespodziankę dla swojego dziecka. Ale podzielę się z Tobą kilkoma pomysłami, które możesz wypróbować samodzielnie lub przynajmniej z dziećmi, aby zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy.

W naszym domu nigdy nie organizujemy przyjęć urodzinowych, ponieważ nie jest to oficjalna okazja. Jeśli nasi znajomi urządzają przyjęcia w naszym domu, nie musimy jechać. Nie musimy jechać i nie lubimy tego. Po prostu robimy to samo. Oznacza to, że druga strona zajęła nasze miejsce.

Jako rodzic warto być praktycznym. Naprawdę chcesz spędzić tydzień, a nawet dłużej, planując przyjęcie z dziećmi? Wiem, że dla niektórych to dobry pomysł, ale dla mnie to strata czasu. Zawsze łatwiej jest zapewnić dzieciom dobrą zabawę, niż spędzać tyle czasu na planowaniu przyjęcia.

Jest jedno łatwe przyjęcie urodzinowe, którego możesz spróbować. To może nie być tak ekscytujące, jak myślisz, ale jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Jeśli jesteś dzieckiem, nie ma powodu, dla którego nie możesz zrobić własnej imprezy! Nie potrzebuje nawet niczego specjalnego poza planem przyjęcia i papierem. Po prostu upewnij się, że wszystko jest proste i powinieneś być w stanie to zrobić z dzieckiem i pod jego nadzorem.

życzenia na 18

Papier i kredki to najłatwiejsze rzeczy, których możesz używać. Jeśli nie masz wystarczającej liczby kredek, zawsze możesz użyć tych, które dostałeś w dziale przyborów szkolnych w sklepie spożywczym.

Materiały papiernicze, w zależności od planowanej imprezy, mogą być proste lub skomplikowane. Może to być połączenie prostego papieru i kredek lub bardziej szczegółowego i wyrafinowanego papieru i kleju w sztyfcie. Wybór należy do Ciebie i Twojego dziecka.

Jeśli nie masz przewodnika po planowaniu przyjęcia, będziesz miał kłopoty, ale można to zrobić. jeśli weźmiesz pod uwagę kilka wskazówek. Pierwsza to zaplanowanie wydarzenia z wyprzedzeniem. W ten sposób będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, ilu gości się pojawi i dokąd pójdą.

Drugą wskazówką do zapamiętania podczas planowania papierowej imprezy jest zdobycie motywu. Będziesz chciał wybrać coś, co będzie reprezentować wiek twojego dziecka. Możesz również znaleźć zestawy imprezowe, które mogą mieć różne motywy. Niektóre z tych zestawów mają nawet papierowe kwiaty i balony.

Serpentyny papierowe można wykonać na wiele sposobów. Możesz znaleźć wszelkiego rodzaju pomysły w Internecie lub w sklepach z papierami.

Ciasto jest również prostym wydarzeniem, jeśli możesz znaleźć taki, który jest przygotowany dla Twojej grupy wiekowej. Na imprezę prawdopodobnie będziesz chciał zrobić kilka zdjęć, abyś mógł śledzić, co każda osoba je i pije.

Jedzenie może być proste. Możesz zamówić w restauracji, a następnie zabrać do domu resztki jedzenia.

Najważniejsze to dobrze się bawić. Chcesz cieszyć się świętowaniem i pozwolić dziecku zrobić to samo.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać podczas planowania przyjęcia papierowego, jest upewnienie się, że masz dekoracje. Może to być wszystko, czego użyłbyś na tradycyjne przyjęcie urodzinowe.

Planowanie imprezy jest łatwe, gdy masz dobry plan i znasz podstawy. Jeśli się nad tym zastanowisz, powinieneś być w stanie sprawić, że będzie wyglądać jak prawdziwa impreza.